525,00 490,00
KOD 38
STOK Stokta Var

UYARI!UYARI!PAKET SATIN ALIRKEN KARGO SEÇENEĞİNİ DE İŞARETLEMENİZ GEREKMEKTEDİR.AKSİ HALDE SİSTEM SİZİ BAŞA ATACAKTIR.!KARGO BEDELİ ÖDEMENİZE YANSIMAYACAKTIR.

UYARI!SİSTEM ÜZERİNDE KAYITLI DERS VİDEOLARI İNDİRİLEMEMEKTE VE ÇOĞALTILAMAMAKTADIR.BU UYARIYI DİKKATE ALMAYAN ÜYELERİN IP ADRESİ TESPİT EDİLDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİ DERHAL FESH EDİLİP,HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR!

2019/2. dönem için Online eğitim sisteminden yararlanma süresi satın aldığınız tarih itibariyle 1 sınav dönemidir. Sınavdan sonra online eğitim hizmetinden tekrar yararlanmak için tekrar hizmetin satın alınması gerekmektedir.

Ders Başlama Tarihi:30 MART 2019

Test Grubu Hakkında İçerik Bilgisi:

-Bu gruba kayıt yaptıracak öğrencilerin bir çok dersten alt yapılarının olması gerekmektedir.Aksi halde soru ezberleme mantığı ile soru çözümü öğrencilerimizi başarıya götürmez.

-Soru çözümü esnasında sorunun konuyla ilgili olan kısmı anlatılarak çözülecektir.Bu sayede soru üzerinden konu anlatılarak öğrencinin eksik olan bilgileri ya da unutulan bilgileri tazelenecektir.Amaç öğrencilerimizi ezber yapılmadan sınava hazırlamaktır.

-Panele iletişim kısmının yanında bulunan online eğitim panele giriş kısmından girilmektedir.(Şifreleriniz tarafınızdan paket satın alındıktan sonra gün içerisinde mail adresinize yollanacaktır)

 -Derslere erken kayıt yaptıran öğrencilerimize şifreleri mail adreslerine gün içerisinde gönderilip sisteme hemen giriş yapabileceklerdir.Bu sayede dersler başlamadan önce geçen dönem yapılan derslerimizi izleme imkanı yakalayıp,biran önce ders çalışmaya başlayabileceklerdir.

-Uzun uzun ders konuları dinlemeye son!

-Daha önce sınava hazırlanıp da başarılı olamayan arkadaşlarımız için bol soru ile sıkılmadan hazırlanma imkanı!

-Hap bilgiler eşliğinde kısa notlar..

- Yüzlerce farklı soru modeli.

-Bire bir soru yakalama vaadi ile bir dönem boyunca sınava kadar soru çözme imkanı sunuyoruz.

-Test gruplarımız hafta sonu yapılacaktır.

-Üyelik ödeme yapılıp,üyemizin mail adresine şifreler geldikten sonra başlayacaktır ve sınava kadar devam edecektir.

-Meslek Hukuku,Maliye,Standartlar ve Ekonomi Dersi Panelden hazır bir şekilde verilecektir.Canlı olmayacaktır.

STAJ BAŞLATMA SGS KONU ANLATIM GRUPLARI İLE TEST GRUBU ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Konu gruplarında detaylı konu anlatımı olup,her bölüm bitiminde bölüm ile alakalı çıkması ön görülen özgün sorular çözülecek olur,buna ek olarak her pazar saat 10.30-15.30 arası ilgili haftanın soru çözümü etütü yapılacaktır.Program 328 saatlikbir  programı kapsamaktadır.

Test Gruplarında ise; soru üzerinden konunun soru ile ilgili kısmı anlatılacak olup, dersler sadece cumartesi ve pazar 8’er saatten haftada 16 saatlik bir programı teşkil eder.Bu paketi seçecek öğrencilerin mutlaka daha önceki sınavdan en az 56-59 bantlarında bir puan almış olması gerekmektedir ki soru çözümü ile olan bilgilerini pekiştirsin. Bu programa kayıtlı olan öğrenci konu gruplarına göre daha az konu görüp, daha çok soru çözümüne katılmış olacaklardır.

Yorum Yapın

* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri


  3 Ay 6 Ay 9 Ay 12 Ay
  Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam

Benzer Ürünler