475,00
KOD 62
STOK Stokta Var

Ders Başlangıç: 08.11.2021

Bu programa üye olan öğrencilerimiz Hukuk KAMP eğitimimize ÜCRETSİZ olarak katılabilecekler.

Programda gösterilen hukuk günlerinde yapılan derslere canlı (Aktif) olarak katılım sağlayabileceklerdir.

Satın alma işlemi gerçekleştirildiği zaman gün içerisinde telefonunuza destek ekibimiz tarafından hazırlanan şifreleriniz gönderilecektir.

Aynı zamanda mail adresinize detaylı üyelik ve panel bilgileriniz gelecektir.Panele giriş sağladığınız zaman geçen döneme ait (Uzun dönemde yapılmış olan hukuklara ait bütün eğitim videolarına) erişim sağlayarak 08 Kasım tarihine kadar beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Bu programa kayıt olan öğrencilerimiz hukuk canlı eğitimi verilen derslere katılım sağlayabileceklerdir.Derslere katılamayan ya da tekrar izlemek isteyen öğrenicilerimiz de video sisteme ertesi gün kayda düştüğü zaman tekrar tekrar izleyebileceklerdir.

İZLEAL YAYIN Ekibine ait patenti alınmış, başka hiç bir yerde bulamayacağınız konu ve güncel soru çözümleri bu programa dahildir.

Özel slaytlardan anlatım ile ezberlemeden öğrenmeyi garantileyen eğitim modeli.

Konunun öz ve gerekli yerlerinin anlatımı ile birlikte soru çözümü ile pekiştirme.Uzaktan eğitimi özel modül ile yakın eğitime çevirmeTablo ve şemalar ile sözel dersleri kolay öğretme tekniği.

En güncel o döneme özel olarak hazırlanmış İZLEAL Markasına özgü Hukuk Alan Dersleri konu ve soru kaynakları sisteme indirilebilir formatta yüklenmektedir.

Yorum Yapın

* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri


  3 Ay 6 Ay 9 Ay 12 Ay
  Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam

Benzer Ürünler